SOİL büyümeye devam ediyor

01 Kasım 2018 Perşembe
Siyam Petrolcülük A.Ş, (SOİL); Bayilik yatırımlarına ;yeni kazanım ve edinimlerini katarak ,Karadeniz Bölgesinin ve Ülkemizin güzel Çay Diyarı Rize ‘ye bağlı Çayeli ilçesinde açılışını yaptığı Muhammet Albayrak Petrol ‘ le sürdürdü.
 
Akaryakıt işletmesinin açılışına SOİL Yönetim Kurulu Başkanı ; Beşir  ACAR
 
SOİL Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ,Serhat AKA
 
SOIL Akaryakıt Satış Müdürü, Timuçin YILMAZ
 
SOIL LPG Satış Müdürü ,Murat ALKAN
 
SOIL Karadeniz Bölge Müdürü, Ali SADIÇ
 
ve Saha Müdürü ,Erdinç ÇALIK
 
katılımları ile gerçekleştirdi.
 
Yönetim Kurulu Başkanı Sayın ; Beşir Acar; açılış konuşmasında ;
 
SOİL (Siyam Petrolcülük A.Ş.) 2000 yılının Mayıs ayında kurulan akaryakıt depolama ve dağıtım şirketidir. ilk yıllarında akaryakıt depolama alanında faaliyet gösteren Siyam Petrolcülük, 2000 yılından 2006 yılının 2. yarısına kadar alt yapı çalışmalarına ağırlık vererek, petrol dağıtım şirketinin en büyük sorunu olan ikmal ve stok sorununu çözmüştür.
 
Ülkemizde Ulaşım başlı başına bir segment ,bizler Tüketici olarak ,güvenin ve Temiz yakıtın, satışının yapıldığı bir markanın oluşması için tüm gayretlerimizi sarf ediyoruz. İnsanların rahat edebileceği bir ortamın alt yapılarını oluşturup SOİL Markası ile bütünselleştirip ,sizlerin hizmetine sunuyoruz. S Oil olarak şimdi , Açılışını yaptığımız Muhammet ALBAYRAK Petrol ‘ ile , Rize Çayeli’ nde sizler le birlikte olmaktan son derece gururluyuz ve kıvanç duyuyoruz. Emeği geçen tüm arkadaşlarıma ve İstasyon yetkililerine buradan Teşekkürlerimi sunuyor “Türkiye’nin gülümseyen yüzü “ sloganı ile birlik,beraberlik içerisinde paylaşımcı ruhuna verdiği destek anlayışını kutluyor.başarılar diliyorum.
SOİL büyümeye devam ediyor
SOİL büyümeye devam ediyor
SOİL büyümeye devam ediyor
SOİL büyümeye devam ediyor
SOİL büyümeye devam ediyor
SOİL büyümeye devam ediyor
SOİL büyümeye devam ediyor

Sosyal Medya